Elif Tatlıcı

1986 yılında İstanbul’da doğdum. İşletme Fakültesinden mezun oldum. Daha sonra ikinci olarak Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık lisans bölümünden mezun oldum. Kısa bir süre bu alanlarda çalıştıktan sonra kendimin ve çevremdeki kişilerin fark etmesiyle farklı konularda yeteneğim olduğunu keşfettim. Ve çocukluğumdan beri ilgi duyduğum kişisel gelişim, insan psikolojisi, insan davranışının kökü gibi alanlara yönelmeye başladım ve bu doğrultuda bir çok eğitim, seminer, workshop programlarına katıldım. İnsanlardan aldığım bir çok olumlu geri dönüş sayesinde ve aynı zamanda yine bu yolda  kendi hayatımdaki çok sayıda olumlu değişimler sonucu doğru bir alanda olduğumdan tekrardan emin oldum.

Yaklaşık iki yıl süren Regresyon Danışmanlığı Eğitimim insanların problemlerine bütüncül bir şekilde yaklaşması ve sorunun köklerine ulaşabilmesi açısından yararlandığım en önemli tekniklerden biri diyebilirim. Bundan dolayı özellikle ilişkiler konusunda regresyon çalışmalarına odaklanmış durumdayım. Yaklaşık 8 yıldır düzenli  ve ağırlıklı olarak ilişkilerle ilgili  çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Sevgilerimle

Elif TATLICI

REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMLERİM

Geçmiş Yaşam Regresyonu Eğitimi,

Şimdiki Yaşam Regresyonu Eğitimi,

Beden bölümlerini keşfetmek ve entegre etmek (workshop) – Hans Ten Dam

Intuition and Body Work (Advanced program) – Marc van Hecke  (Sezgi ve beden çalışması)

 

Radianced Okul’dan Sevgili Diba Ayten Yılmaz’dan Regresyon Çalışması eğitimimi başarıyla tamamladım. İki yıl süren eğitimim ardından Radianced Okul’dan diplomamı almaya hak kazandım. Ve Regresyon çalışmasının tüm ileri teknik ileri seviye eğitimlerini de tamamlayarak Radianced Okul Regresyon Çalışması İleri Eğitim Sertifikası aldım.

www.radianced.com

Regresyon çalışmasını yapacak kişinin eğitim aldığı  kurumun ciddiyetine dikkat etmenizi öneririm. Çünkü regresyon çalışması belirli bir eğitim,beceri ve dikkat isteyen bir yöntemdir.

Eğitim aldığım kurum EARTH ( Avrupa Regresyon Terapistleri Derneği) ve Amerika’daki IBRT (Uluslararası Regresyon Terapisi Birliği) dernekleri tarafından sertifikalandırılmış ve tanınmıştır.

İngiltere’ de bulunan SRTA ‘nın ( Spiritüel Regresyon Terapisi Derneği) ve aynı zamanda EARTH ( Avrupa Regresyon Terapistleri Derneği) ‘nin profesyonel statüde üyesiyim.

www.spiritual-regression-therapy-association.com

Not:

Ön görüşme, seans ve seans sonrası değerlendirme dahil olmak üzere, tüm çalışmada ses kaydı yapılmaktadır. Bu eğitim aldığımız okulun ve bağlı olduğumuz derneğin zorunluluğudur.Seanslarda gizlilik esas olup tüm ses kayıtları güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

www.earth-association.org

 

REGRESYON ÇALIŞMASI İLERİ SEVİYE ALDIĞIM EĞİTİMLER

Bağımlılık Çalışması

İçsel Çocuk Entegrasyonu

Mükemmeliyetçilik

Baskın Geçmiş Hayatların Çözümlenmesi ( Şu an bizi negatif etkileyen hayatların çözülmesi)

Yukarıdaki ileri seviye uzmanlık eğitimlerinin hepsi danışanın daha kısa yoldan sorunun kaynağına ulaşmasını sağlayan teknikleri içermektedir.

ALDIĞIM DİĞER EĞİTİMLER

Yaşam Koçluğu

İlişki Koçluğu

Eril ve Dişil Enerjinin Dengelenmesi

HİZMETLER

Koçluk ve Danışmanlık