RUHSAL EKLENTİLER ( DAVETSİZ ENERJİLER)

RUHSAL EKLENTİLER ( DAVETSİZ ENERJİLER)

 

Her ruhun dünya deneyiminin bittiği ve ışığa geçtiği bir an vardır. Bu fiziksel bedenden ruhun ayrılmasıyla kazandığımız deneyimlerle birlikte okuldan ayrılmamız ve yuvaya dönmemiz gerektiren bir süreçtir.

Fakat bazen bu süreç bazı nedenlerden dolayı bu şekilde işlemeyebiliyor. Örneğin savaşta ya da ani bir şekilde ölen kişilerde ruh bu süreci izleyemiyor ve yolunu kaybediyor. Dünya düzleminde bedensiz bir şekilde kalıyor ve öldüklerinin farkına varamıyorlar. Genellikle mekanlarda ya da rahatlık olması açısından bir kişinin enerji alanında yaşamaya devam edebilen ruhlar kendi frekansına yakın kişilere çekiliyorlar.

Örneğin kürtaj sonucunda ışığa kavuşamayan annenin enerji alanında yaşayan bebek annenin tüm yaşamı boyunca onunla birlikte kalabiliyor.

Aynı şekilde şefkat ihtiyacıyla kişiye çekilen ya da korku, yalnızlık, endişe, sevgisizlik duygularıyla eş değerde olan benzer ruhları kendimize çekebiliyoruz.

Aslında her kişinin kendiliğinden yabancı enerjilerden koruma sistemi var. Fakat hastalık, üzüntü, ameliyat gibi durumlarda koruma sistemimiz zayıflıyor tıpkı açık yaraya bakterilerin gelmesi gibi biz de bu enerjileri kendimize çekebiliyoruz.

Eklenti olan ruh genelde kendisiyle aynı duyguları yaşayan (korku, öfke, yalnızlık vb. ) kişilere çekilip onların enerji alanında yıllarca kalabiliyor. Bu ise kişide depresyon, öfke, sürekli olumsuz duygular, düşük enerjiye ve özel bağımlılıklara yönelmeye neden oluyor. Aynı zamanda bu kaybolmuş ruhlar yaşadığı zamandaki sevdiği kişilerin olduğu mekanlarda ya da enerji alanlarında da kalabiliyorlar.

Bu yolunu kaybetmiş ruhları cezalandırılmış olarak düşünmek oldukça yanlış olur. Sadece bazı nedenlerden dolayı yolunu kaybetmiş ruhlar olarak nitelendirmek daha doğrudur.

Özellikle şu zamanlarda bu konu dünyada da oldukça yaygın bir konudur. Korkulacak herhangi bir durumu yoktur. Kişinin kendisinin koruma sistemi zaten mevcuttur. Enerjiler kişide yorgunluk ve enerji düşüklüğü yarattığı gibi teşhis ve temizliği yapılmaktadır. Işık ile temizliği yapıldıktan sonra bu enerjinin hangi duygularla çekilmiş olduğunu tespit edip bu zaaf duyguların üzerinde çalışılması gerekir.

Eklenti enerji temizliği kişiyi oldukça rahatlatıp etkili değişimler sağlar aynı zamanda kişinin zaaf duygularını tespit edilmesi için de önemlidir.

Anlaşılacağı gibi aslında bir çok şey bizim kendimize dönüp zaaflarımızı tespit edip onları iyileştirme yoluna girmemiz için birer aracıdır tekamül yolculuğumuzda. Eklenti konusuna da bu şekilde bakılması uygun olacaktır.

 

Sevgi ve şükranlarımla

ELİF TATLICI

Leave a Comment