Elif Tatlıcı

İstanbul’da doğdum. İlk olarak İşletme bölümünü bitirdim.İş hayatına başladıktan sonra ruhsal olarak tatmin olmadığımı fark ettim. Ve çocukluğumdan beri ilgi duyduğum ruhsal ve psikoloji konularında yeteneğim olduğunu bir danışman sayesinde fark ederek bu alanda eğitimler almaya karar verdim. Bu doğrultuda ikinci üniversite olarak Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık bölümünü başarıyla tamamlayıp Sosyal Hizmet Danışmanı olmaya hak kazandım.

Sosyal hizmetler ve danışmanlık eğitimimin yanı sıra bir çok  koçluk, danışmanlık ve kişisel gelişim alanında eğitimlere ve work shoplara katıldım. Fakat en son aldığım ve ileri seviye eğitimlerini de başarıyla tamamladığım iki buçuk yıl süren Regresyon danışmanlığı eğitimim benim için en tatmin edici eğitimim oldu diyebilirim. Şuanda da ağırlıklı olarak ilişkilerle ilgili çalışmalar yapıyorum.

Sevgilerimle,
Elif TATLICI

REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMLERİM

Geçmiş Yaşam Regresyonu Eğitimi,

Şimdiki Yaşam Regresyonu Eğitimi,

Hayatlararası Regresyon Eğitimi

Beden bölümlerini keşfetmek ve entegre etmek (workshop) – Hans Ten Dam

Intuition and Body Work (Advanced program) – Marc van Hecke  (Sezgi ve beden çalışması)

 

Radianced Okul’dan Sevgili Diba Ayten Yılmaz’dan Regresyon Çalışması eğitimimi başarıyla tamamladım. İki buçuk yıl süren eğitimim ardından Radianced Okul’dan diplomamı almaya hak kazandım. Ve Regresyon çalışmasının tüm ileri teknik ileri seviye eğitimlerini de tamamlayarak Radianced Okul Regresyon Çalışması İleri Eğitim Sertifikası aldım.

www.radianced.com

Regresyon çalışmasını yapacak kişinin eğitim aldığı  kurumun ciddiyetine dikkat etmenizi öneririm. Çünkü regresyon çalışması belirli bir eğitim,beceri ve dikkat isteyen bir yöntemdir.

Eğitim aldığım kurum EARTH ( Avrupa Regresyon Terapistleri Derneği) ve Amerika’daki IBRT (Uluslararası Regresyon Terapisi Birliği) dernekleri tarafından sertifikalandırılmış ve tanınmıştır.

İngiltere’ de bulunan SRTA ‘nın ( Spiritüel Regresyon Terapisi Derneği) ve aynı zamanda EARTH ( Avrupa Regresyon Terapistleri Derneği) ‘nin profesyonel statüde üyesiyim.

www.spiritual-regression-therapy-association.com

Not:

Ön görüşme, seans ve seans sonrası değerlendirme dahil olmak üzere, tüm çalışmada ses kaydı yapılmaktadır. Bu eğitim aldığımız okulun ve bağlı olduğumuz derneğin zorunluluğudur.Seanslarda gizlilik esas olup tüm ses kayıtları güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

www.earth-association.org

 

REGRESYON ÇALIŞMASI İLERİ SEVİYE ALDIĞIM EĞİTİMLER

Kurban Bilincinin Çözümlenmesi

Bağımlılık Çalışması

İçsel Çocuk Entegrasyonu

Mükemmeliyetçilik

Dominant Geçmiş Hayatların Çözümlenmesi

Yukarıdaki ileri seviye uzmanlık eğitimlerinin hepsi danışanın daha kısa yoldan sorunun kaynağına ulaşmasını sağlayan teknikleri içermektedir.

ALDIĞIM DİĞER EĞİTİMLER

NLP master,

Profesyonel Yaşam Koçluğu

İlişki Koçluğu

Kuantum Yaşam Koçluğu

HİZMETLER

Koçluk ve Danışmanlık